• Brokeru saraksts
    Darbinieka vārds, uzvārds Amats Licences (atzinuma) Nr. Licences (atzinuma) izsniegšanas datums Tālrunis E-pasts
    Viktorija Vorobjova Brokeris, valdes locekle Nr.142. 28.09.2009. 67311992 attollo@attollo.lv
    Jeļena Jerjomenoka Brokeris, brokera atbildīgā persona Nr.2. 03.11.2006. 67311954 jjerjomenoka@attollo.lv
    Mariks Leimanis Brokeris, korporatīvo klientu nodaļas vadītājs Nr.00134. 29.06.2001. 67311955 mariks@attollo.lv
    Anastasija Mazurene Brokeris Nr.287. 14.02.2013. 67311992 amazurene@attollo.lv
    Inesa Timofejeva Brokeris Nr.285. 14.02.2013. 67311992 itimofejeva@attollo.lv
    Vita Nikolajeva Brokeris Nr.286. 14.02.2013. 67311992 vnikolajeva@attollo.lv
    Baiba Ružāne Brokeris Nr.381. 13.08.2015 67311992 baiba@attollo.lv
    Iļja Žitarevs Brokeris Nr.382. 13.08.2015 67311954 ilja@attollo.lv
    Ļera Jevsejeva Brokeris Nr.421 16.08.2017 67311955 lera@attollo.lv
    Olga Kačanova Brokeris Nr.419. 16.08.2017 67311955 olga.kacanova@attollo.lv
    Šatlana Kleina Brokeris Nr.420. 16.08.2017 67311955 skleina@attollo.lv
    Valērija Zabolotska Brokeris Nr.433. 20.09.2018 67311955 valerija@attollo.lv
    Anželika Volodina Brokeris Nr.432. 20.09.2018 67311992 anzelika.volodina@attollo.lv
  • Brokeru palīgu saraksts
    Darbinieka vārds, uzvārds Amats Tālrunis
    Viktorija Akilane Brokera palīgs 67311955
    Karina Zavodilova Brokera palīgs 67311955
    Jeļizaveta Anufrijeva Brokera palīgs 67311955
    Anna Poznyakova Brokera palīgs 67311992
    Alla Sokoļenko Brokera palīgs 67311992
    Anastasija Lorence Brokera palīgs 67311955
    Viktorija Mirošņičenko Brokera palīgs 67311955
    Nataļja Aļeksandrova Brokera palīgs 67311992
    Dana Mamedova Brokera palīgs 67311992
    Svetlana Kudrina Brokera palīgs 67311992
    Jana Pakejeva Brokera palīgs 67311992
    Anna Fiļipova Biroja administrātore 67311992
Izdevīgi ar Attollo

Par apdrošināšanu

Citi veidi

Mūsu kontakti

Klientu sūdzību izskatīšanas procedūra

Par mums

*  Komanda

*  Finanšu informācija

*  Privātuma politika

*  Par apdrošināšanas starpnieka darbību

Drosa apdrosinasanas polise ipolise.lv OCTA